Pruhovaná taška

15. března 2018 v 21:33 | Peprmintka |  Šití
Budu se teď nevinně tvářit a dělat jakože jsem si nekoupila šicí stroj jen protože byl růžový a já neměla kam fláknout kočičí nálepky. Nojo, to jsou ty sliby, že se něčemu začnu věnovat a ono prd. A tak mi stroj doma přes rok ležel a má veškerá snaha o šití ztroskotala někdy mezi nekonečným a beznadějným upravováním napětí spotní niti a chvílí, kdy po zapojení stroje do elektřiny vypadly v celém bytě pojistky. Bravo.

Včera se ve mě cosi hnulo. Asi nějaký zbytek odhodlání či co. Už nějakou tu neděli mi tu leží staré povlečení dosti bizarní barevné kombince, které jsem si za 30Kč ukořistila v sekáči na tu dobu, až se hecku a začnu teda jakože šít s romantickou představou, že by se mi líbilo z něj udělat nějakou netradiční metalovou tašku.
Tak dlouho jsem googlila návody na šití pro blbce, až jsem se prostě nakrkla a spíchla to celé podle sebe. Taška je sice momentálně ve zkušební době, kdy monitoruji, za jak dlouho se samovolně rozpadne jako většina věcí co vyrobím, ale zatím drží jak má. Jsem na svůj začátečnický počin docela hrdá. Jsem naprosto spokojená s tou úchylnou zeleno fialovou divočinou s kombinaci s nášivkou Ensiferum a plackami Cannibal Corpse a Batushky, hihi. Mám ráda jakési proboření módních klišé metalové subkultury - balit se do černých kukel a tvářit se jako umrlec mě už nějak nebere. Ono to šití nakonec není vůbec takový strašák. Barvám zdar!

Výsledek:
Šicí skill +1lvl, +50exp, -5h na učení, taška přidána do inventáře


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama